Hakkımızda

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım

Firmamız Hakkında

Şirketimiz kurulduğu 2021 yılında, müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımıyla gelişimini sürdürmekle birlikte ; gerek ‘ Sanatsal malzeme ve Kırtasiye ‘ gerek ise ‘ Tekstil ‘ ürünlerinin tedariği hususunda değişmez bir partner olma misyonunu gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

Ankara Yenimahalle merkez şubemiz ile başlamış olduğumuz ticaret faaliyetlerimizi,  bu alanda sunduğumuz hizmeti yaygınlaştırmak suretiyle, müşteri kitlemize daha yakın olmayı hedeflemekteyiz.

Web sitemiz ile değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimize ulaşabilmesi adına www.texgross.com.tr adlı online alışveriş ( e-ticaret ) sitemizi tasarlayarak , bu sitemizi Yenimahalle’de oluşturduğumuz genel merkez depo ve lojistik birimimiz ile destekledik ve hızlı-güvenli alışveriş imkanı sunabilmek adına, proaktif bir şekilde çağımızın gelişmesini müteakiben, teknolojinin gerekli kıldığı tüm imkanları, yapmış olduğumuz güncellemeler ile sitemize entegrasyonunu sağlamaktayız.

Tüm bu çalışmalar doğrultusunda ülkemizde Tekstil, Sanat , Hobi ve Maket malzemeleri tedariğinde kaliteli hizmet ve uygun fiyat ekolü ile öncü aktör olma yolundaki hedefimize durmaksızın güvenilir adımlarla ilerlemekteyiz.

Kuruluş 08.2021

Yükleniyor...